Teisel päeval, õigemini pool päeva, kuna me magasime taas poole 12-ni (elame Eesti ajas), sõitsime Perthi ühte armsasse äärelinna Fremantle´isse.
Tavalise Eesti maakana tahtsime näha ookeani ja seda me saime Cottesloe rannas. Samuti imeilus ja õdus äärelinn.
Meie uuest kodust. Tegemist väikese, ilma erilise luksuseta hosteliga, kus me tõeliselt karastume sõna otseses mõttes. Duššist tuleb vaid jääkülma või tulikuuma vett, toad on külmad, sisehoovi lagi laseb läbi ja täna öösel tekkis tunne, et läbi katuse sadas sisse ka kõike muud. Samas, õhtuti on meil elav ühemeheansambel- üks prantsuse seljakotirändur laulab tuntud lembelaule ja köögis saab süüa teha. Internet on tasuta, kuid vahelduva eduga ning tihti tuleb seda majas taga ajada. Aga tee, mis tahad, täna hommikul, kui kõht oli täis söödud, tundus, et me oleme harjunud ja siin on jumala lahe! Ja pealegi mu Pokemoni tekk on nii armsaks saanud J.
Täna, oli meil pidupäev. Ostsime muffineid ja kohalikku õlut. Uskuge mind, kohalikke toiduhindu arvestades, on see samaväärne kui kodus sünnipäeva pidamine J




Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar