esmaspäev, 26. september 2011

...ja nii see algaski1

Kõik sai alguse 20.septembril, kui lahkusime Merli ja Priiduga Eestist, et minna Austraaliat avastama ja olgem ausad, tahame ka iseendid paremini tundma õppida.  Üüratult rasked seljakotid seljas, astusime niisiis vastu tundmatusele. Meil polnud ju Austraaliasse lennukipileteid ega õrna aimugi, mida me seal tegem hakkame või kus elama.
Seiklused algasid Londoni lennujaamas, kui politsei meid üle kuulas. Nimelt avastati tollis Priidu seljakotist pipragaas, mille olime, mõeldes Malaisiasse minekule, kaasa võtnud enesekaitseks, kuid me ei tulnud selle pealegi, et UK-s on gaas ebaseaduslik. Niisiis sai Priit endale toimiku ja meie peale esimest šokki kõhutäie naerda. Kusjuures politseinik oli hästi meeldiv ja rahulik ning selgitas mitu-mitu korda, mida tohib riiki tuua, mida mitte ja millised on tagajärjed. Peagi ilmus ta välja sellise valge plaadiga nagu filmides pätte üles pildistatakse ning tegi Priidust ka pildi. Lõpuks küsis ta, kas meil on ka fotokas kaasas, et tehku me ka foto. Seega, vaatamata olukorra tõsidusele, saime kõvasti naerda ja pääsesime vaid pisikese epistliga ja noh, Priit on mustas nimekirjas J.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar