reede, 6. aprill 2012

„Keegi on su särgi peale oksendanud!“ ehk glamuurivaba maaelu

Austraallaste moto „Aega on“ on nakatanud meidki, mistõttu võtame elu siin väga rahulikult ja ei kiirusta enam ka kirjutama. Kuid meiega on kõik korras ja oleme elus!
Meie aasta Seppeltsfield´i port!
 
Käes on niisiis aprill. Eestis on mõnus kevadelõhn ja issi teeb kuldnokapuure. Meie aga pistame rinda muutlike sügisilmadega. Kui ühel nädalal külmetasime ning käisime Merliga kaltsukatest tutimütse soetamas, siis järgmisel nädal annaks sa põllul kõik selle eest, et saada pudel külma õlut või et keegi pühiks su higistavaid silmalaugusid. Ehk 10-kraadine karastav külm vaheldus silmapilguga üle 30-kraadise kuumuse vastu. Tere sügis!

Nagu juba aru saada, oleme endiselt hõivatud viinamarjade korjamisega. Vabal ajal tegeleme aiandusega, toidame hulle vabapidamisel kanu, püüame hiiri, vaatame pisut haigevõitu vampiirisarja ning maitseme uusi veine. Seega intellektuaalselt mitmekülgne meelelahutus!
                                  Seppeltsfield´i veinikeldris: Dave, Relika, Margus, Merli ja mina

Niipalju on uudiseid, et kolm nädalat tagasi liitusid meiega veel kaks toredat eestlast Jako ja Kadri. Niisiis on Travisel siin oma Barossa Eesti saatkond!
Viinamarjaässad: Kadri, mina, Merli, Lucy ja Jako

Seekord siis pisut lühemalt, kuid varsti läheme me Merliga jälle rändama ja siis on tulemas juba uusi muljeid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar